O firmie

Jesteśmy polską firmą z doświadczeniem w branży dziecięcej. Współpracujemy z większością liczących się w Polsce i na świecie firm, zajmujących się produkcją i

dystrybucją art. dla dzieci i niemowląt.

W swojej ofercie posiadamy niemalże wszystko co potrzebne jest do wychowania, edukacji i zabawy dla dziecka od chwili narodzin.

Pracujemy na rynku art. dla dzieci i niemowląt od prawie 20 lat.

 

Jako sprzedający staramy się o wysoką jakość naszych usług i bardzo szybką wysyłkę. Zachęcamy do zakupów.

Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy , jeśli nie jesteśmy w stanie , z przyczyn od nas niezależnych, zrealizować zamówienia.

Sprzedawca może anulować zamówienie złożone przez Klienta niebędącego Konsumentem (tj. odstąpić od Umowy sprzedaży w rozumieniu art. 395 Kodeksu cywilnego) od momentu zawarcia Umowy sprzedaży aż do upływu 14 dni od dnia Dostawy Towaru. Odstąpienie od Umowy sprzedaży w tym wypadku może nastąpić bez podania przyczyny, w szczególności, gdy zamówienie wskazuje na nabywanie Towaru w celu jego dalszej odsprzedaży. Odstąpienie nie rodzi po stronie Klienta niebędącego Konsumentem żadnych roszczeń w stosunku do Sprzedawcy. 

Pozostałe informacje

Odbiór osobisty zakupionego towaru w Punkcie Sprzedawcy przy ul. Młodej 7 w Warszawie  w godzinach pon-pt 10-18:30 , sobota 9-15:30, wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium