Koszyk

Ilość produktów: 0

Do zapłaty : 0 PLN

[ Do góry ]              Regulamin do dnia 24.12.2014 r.             Regulamin od dnia 25.12.2014 r            
Strona Główna /  Regulamin zakupów /  Regulamin do dnia 24.12.2014 r.

PH Paulina Napert sp.j

NIP 952-19-07-859

Regon 015307126

Adres:‎
Młoda 7
04-975 Warszawa, Polska
Telefon:
22 872 10 99, kom.503 543 544

e-mail: paulina@swiatdziecka.net.pl

 

 

PROMOCJA RECARO
więcej >>

Regulamin do dnia 24.12.2014 r.
Nazwy Ceny Producenta

Regulamin

I Zamawianie towaru

    1. Minimalna wartość zamówienia: 30 PLN. Zamówienia poniżej tej kwoty nie będą realizowane.
    2. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, e-mailem lub faksem.
    3. Wszystkie ceny towarów w sklepie www.swiatdziecka.net.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
    4. Zamówienie należy potwierdzić zgodnie z instrukcją zawartą w mailu otrzymanym po złożeniu zamówienia na stronie internetowej (kliknięcie na odpowiedni link w mailu lub skopiowanie linku do przeglądarki). Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone. Pracownik sklepu może kontaktować się z osobą zamawiającą w celu dodatkowego potwierdzenia zamówienia przez telefon.
    5. Oferta sklepu nie jest odzwierciedleniem jego stanów magazynowych i dlatego nie stanowi umowy kupna sprzedazy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

II Warunki dostawy

    1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
    2. Na czas realizacji zamówienia składa realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki wybranym przez Państwa środkiem transportu.

    Czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu wynosi od 3 do 5 dni po dokonaniu potwierdzenia.
    W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

    Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską wynosi z reguły od 1do 2 dni, a za pośrednictwem Poczty Polskiej od 2 do 5 dni.

    Celem realizacji zamówienia wysyłanego za pośrednictwem firmy kurierskiej wymagana jest przedpłata na konto w kwocie 20 zł.

    Numer rachunku 60 1130 1020 0300 0000 0003 6530 PH Paulina ul.Młoda 7
    04-975 Warszawa. W tytule przelewu dopisek "zaliczka na poczet zamówienia przez sklep internetowy".

III Koszty wysyłki

    1. Koszty wysyłki dla zamówień obejmujących artykuły o wiekszych gabarytach, tj.: wózki, huśtawki, kojce, foteliki, łóżeczka, chodziki, leżaczki,wanienki i inne , których suma obwodu i najdłuższego boku nie przekracza 3 m a waga całkowita nie przekracza 30 kg.

    Rodzaj transportu

    Kurier przy odbiorze 25,00
    Kurier wpłata na konto 20,00

    2. Koszty wysyłki dla zamówień nie obejmujących wózków, huśtawek, kojców, fotelików, łóżeczek, chodzików, leżaczków,wanienek,sanek,zabawek ogrodowych i wszystkich innych produktów o gabarytach nie przekraczających 60x50x30 :

    Rodzaj transportu

    Kurier przy odbiorze 25,00
    Kurier wpłata na konto 20,00

    Przesyłka pocztowa priorytetowa do 1 kg GABARYT A
    Za pobraniem 15,50 zł Wpłata na konto 11 ZŁ
    Przesyłka pocztowa priorytetowa 1-2 kg GABARYT A
    Za pobraniem 17,50zł.Wpłata na konto 13 zł
    Przesyłka pocztowa priorytetowa 2-5 kg GABARYT A
    Za pobraniem 19,00.Wpłata na konto 14,50 zł

    PRZY WYSYŁCE TOWARU O GABARYTACH PRZEKRACZAJĄCYCH 3 m (SUMA OBWODU I NAJDŁUŻSZEGO BOKU) ORAZ PRZEKRACZAJĄCYCH WAGĘ 30 KG KOSZT TRANSPORTU JEST USTALANY INDYWIDUALNIE.

IV Zwrot towaru

    Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów. Zwrot należności za zwrócone towary, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

V Reklamacje

    W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora.

    Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu www.swiatdziecka.net.pl są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta do przesyłki dołączona jest karta gwarancyjna podpisana i podstemplowana przez Sprzedającego. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami e-mailem lub faksem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.


    Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta.

VI Ochrona danych osobowych

    Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.powrót >>

 
                 


Jak zamawiać     Koszty dostawy     Regulamin zakupów     Płatności     Kontakt     Reklamacje i zwroty     Co zyskujesz?     Promocje i rabaty